Informace o nás

Proč hrát stolní tenis

Chcete se naučit jeden z nejnáročněších sportů na světě?              

Chcete zlepšit svou sílu, pohyb, psychiku a schopnost soustředit se?

Nauč se hrát stolní tenis. Naším cílem je vychovávat výkonnostní sportovce, kterým pomůžeme na vrchol.

Naše základna trénuje pondělí až pátek vždy od 16 do 18 hodin. Do svých řad v průběhu školního roku přibíráme nové zájemce, kteří se mohou přihlásit u trenérů v čase tréninků.
Nebo nás můžete zkontaktovat emailem.

Oddíl stolního tenisu TJ Severu Žatec byl založen v roku 1962. Jeho první hernou byla tělocvična 3. ZDŠ. V následujících letech se přestěhoval do prostor bývalého hotelu Praha. Roku 1987 přechází do nově postavené sportovní haly TJ, ale zde dostává větší prostor ligová odbíjená. Zásluhou předsedy oddílu Jána Sulíka, za podpory města, ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy je přistavěna v roku 2006 herna na stolní tenis. Tím jsou zabezpečeny výborné podmínky pro rozvoj oddílu.

Práce s mládeží nebyla v počátcích oddílu příliš koncepční. Příchodem trenéra Jaroslava Samka, který přešel do oddílu z TJ Šroubárna Žatec s celou žákovskou základnou se práce s mládeží zkvalitnila. V současné době tvoří mládežnickou základnu družstvo minižáků, mladších a starších žáků.

  

V současné době tvoří mládežnickou základnu družstvo minižáků, mladších a starších žáků. Je vedena trenérskou dvojicí bří Samků. Jaroslav hrával za Lokomotivu Žatec (divize) a Sever Žatec (krajské soutěže). Jindřich za VTŽ Chomutov (I. liga) a v Německu za TVB Nassau, TSG Kirtorf a TTV Stadallendorf regionální soutěže.

Návštěvníky našich stránek upozorňujeme, že stránky se věnují jen mládeži a výsledky dospělých najdou na www.pinec.info.

 

TJ Sever Žatec

Plzeňská 2787

438 01 Žatec

Email: jindrich.samek@seznam.cz

Tel.: 606 486 512

 

Kontaktujte nás

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.