KP Děčín

11.01.2009 19:58

Série krajských přeborů mládeže pokračovala v neděli 11.ledna v Děčíně kategorií nejmladších žáků. Náš oddíl reprezentoval JanHänel, Petr Hodina a Stanislav Čaja. Prvním dvěma jmenovaným se nepodařilo probojovat do závěrečných kol soutěže. Jenda prohrál ve skupině s Šimánkem (Děčín) a Sloupem (Jirkov) 0:3, porazil Chuchela (Litoměřice) 3:0 a skončil ve skupině třetí. Petr prohrál s Janečkem (Děčín) a s Hervertem (Litoměřice) 0:3 a to samozřejmně na postup taky nestačilo. Spolu pak ve čtyřhře prohráli s dvojicí Hervert-Volek (Jirkov) 0:3 a z dalších bojů byli vyřazeni. Standa suveréně vyhrál svoji skupinu, když porazil postupně 3:0 Volka (Jirkov), Březovského (Litoměřice) a Chybu (Jirkov). Ve čtvrtfinále porazil Šimánka 3:0 a v semifinále Herverta 3:0. Ve finále si to rozdal se svým spoluhráčem ze čtyřhry s domácím Dusíkem. Po prohraném úvodním setu otočil průběh utkání na 2:1 a ve čtvrtém setu ho dělil jeden míček od vítězství, když vedl 10:9. V závěrečném patém setu vedl 9:7, pak prohrával 9:10 aby vyrovnal na 10:10, ale dva šťastné míčky rozhodly ve prospěch domácího Dusíka. Nezvítězil opravdu ten lepší, ale šťastnější a Standovi za předvedený výkon lze jen pogratulovat. Konečné pořadí: 1.Dusík, 2.Čaja, 3.Hervert  atd...

Ve čtyřhře s Dusíkem neztratili ani set a suveréně zvítězili. Konečné pořadí: 1.Dusík-Čaja, 2.Janeček-Sloup, 3.Hervert-Volek atd...